وب سايت کلیک – قابلیت پیچیده اسپاتیفای تحت عنوان پلی لیست های Wrapped قرار هست عادت کاربران را هنگام گوش دادن به موسیقی تغییر دهد.

قابلیت پیچیده اسپاتیفای با عنوان پلی لیست های Wrapped یکی از جالب ترین بخش های این سرویس پخش موسیقی به حساب می‌آید که شامل اطلاعات منحصر به فردی برای کاربران هست. آمارهای اسپاتیفای نشان می‌دهد که کاربران کدام آهنگ را بیشتر گوش کرده‌اند و به طور کل هر کاربر چه مقدار زمان را برای گوش کردن به آهنگ های هر خواننده یا هنرمند صرف کرده هست.

قابلیت پیچیده اسپاتیفای با عنوان Wrapped از این بنابراين جایگزین قابلیت پلی لیست های سفارشی هر سال شده هست. درون این بخش کاربران می‌توانند حجم موسیقی های گوش داده شده، زمان صرف شده برای آهنگ ها و تعداد هنرمندان مورد علاقه را ببیند.

درون انتهای این بخش کاربران می‌توانند ۳۰ قطعه موسیقی را که درون سال ۲۰۱۷ منتشر شده و کاربران از وجود آنها نيوز ندارند، مشاهده کنند. همین مسئله می‌تواند به قابلیت پیچیده اسپاتیفای امکان تغییر عادت کاربران برای گوش کردن به موسیقی را ارائه کند.

اسپاتیفای درون حال حاضر بیش از ۱۴۰ میلیون کاربر فعال دارد که از طریق عادات گوش کردن و همچنین سلیقه موسیقایی آنها می‌تواند موسیقی های جدیدی را پیشنهاد دهد.

آمارهای نشان داده شده درون قابلیت پیچیده اسپاتیفای حاکی از اين هست که یکی از آهنگ های پرطرفدار سال ۲۰۱۷ بیش از ۳٫۱ میلیارد بار از طریق این سرویس موسیقی پخش شده هست.

اسپاتیفای بر پايه این آمارها همچنین می‌تواند میزان دقیق محبوبیت هنرمندان، آلبوم ها و همچنین آهنگ های مختلف را اعلام کند. تعداد زیاد جامعه کاربری و محبوبیت روزافزون این سرویس موسیقی سبب شده تا آمارهای ارائه شده درون قابلیت پیچیده اسپاتیفای با گذشت زمان دقیق تر شده و این سرویس موسیقی توان پیشنهاد دادن آهنگ های بهتری را به کاربران داشته باشد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما