وب سايت کلیک – گجت سلامت محور حلقه هوشمند Motiv که درون نمایشگاه CES 2018 معرفی‌شد، نظارت کاملی بر سلامتی بدن دارد و همانند یک دستبند هوشمند عمل می‌کند.

امسال درون نمایشگاه CES گجت های پایش سلامتی محبوبیت بسیاری درون میان کمپانی ها کسب کرده بوند که از میان آنها حلقه هوشمند Motiv نیز به چشم می خورد.

یک سال بنابراين از رونمایی اولین نسل از حلقه پایش سلامتی موتیو (Motiv) درون نمایشگاه ۲۰۱۷ CES امسال نیز شرکت Motiv نسل جدیدی از حلقه هوشمند خود را با اضافه کردن قابلیت سازگاری با سیستم‌ عامل اندروید معرفی کرد. این حلقه هوشمند قادر به شمارش تعداد گام‌های کاربر، پایش کیفیت خواب و آنالیز کامل سلامتی فرد هست که با سازگاری کاملش با سیستم‌عامل اندروید درون واقع می‌توان اين را نوعی دستبند هوشمند ظریف و زیبا لقب داد.

شارژ این حلقه هوشمند سه روز دوام دارد، اما نکته جالب دقت درباره این حلقه سلامت محور این هست که می‌تواند تعداد جابه‌جایی‌های شما درون خواب را ثبت کرده و با مقایسه اين با سایر اطلاعات سلامتی شما میزان خواب و استراحت را بررسی کرده و درون صورتی‌ که خوابتان کیفیت کافی را ندارد، به شما اطلاع دهد.

همچنین قابلیت دیگر این حلقه هوشمند به شما اجازه می‌دهد تا درون زمان انجام فعالیت‌های ورزشی بتوانید تحرک خود را آنالیز کنید. نسل قبلی حلقه هوشمند Motiv تنها از سیستم‌عامل iOS پشتیبانی می‌کرد، اما این نسخه جدید از سیستم‌عامل اندروید نیز پشتیبانی می‌کند.

نسخه جدید حلقه هوشمند Motiv قرار هست تا نیمه اول سال برای فروش عرضه شود و کاربران نسل قبلی این حلقه هوشمند نیز درون همین زمان می‌توانند حلقه هوشمندشان را با پلتفرم اندروید نیز هماهنگ یا Sync کنند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما