وب سايت کلیک – چندی پیش گفته هایی مبنی بر ترک خالق اندروید از شرکتی که خودش بنا نهاده بود، منتشر شد. اما حالا گفته های جدید نيوز از بازگشت اندی رابین به اسنشال داده‌اند.

موج گفته ترک اسنشال از زمانی آغاز شد که خبري مبنی بر ارتباط نامناسب اندی رابین با یکی از کارمندان از زمانی که درون گوگل کار می‌کرد، منتشر شده بود. با این حال بازگشت اندی رابین روز گذشته توسط وب سایت Recode تایید شده هست. این وب سایت ادعا کرده که اندی رابین بنابراين از گذشت دو هفته برای بار دیگر به اسنشال بازگشته هست.

نيوز ترک رابین درون حالی مطرح شده هست که برخی از شایعات ادعا کرده‌اند که وی رفتار نامناسبی با یکی از کارکنان زیر دست خود داشته هست. یکی از نزدیکان رابین اعلام کرده که این رابطه نامناسب از زمانی که درون گوگل کار می‌کرده، ادامه داشته هست.

اما حالا تمام خبرگزاری ها نيوز از بازگشت اندی رابین به اسنشال و از سرگیری فعالیت های او می‌دهند.

اندی رابین یکی از چهره های شناخته شده حوزه فناوری هست. او خالق سیستم عامل اندروید و موسس کمپانی اسنشال به حساب می‌آید. وی بنابراين از تصاحب اندروید توسط شرکت گوگل، برای مدتی طولانی با گوگل همکاری داشت و بنابراين از اين تصمیم به ترک این شرکت و تاسیس کمپانی خودش گرفت.

مهم ترین محصول اسنشال، تلفن هوشمند این کمپانی با عنوان اسنشال فون هست که درون ماه مه سال جاری میلادی به طور رسمی معرفی شد. تیم اسنشال به رهبری اندی رابین درون طراحی اسنشال فون از نمایشگر بدون حاشیه، بدنه تیتانیومی، احراز هویت بیومتریک از طریق اثر انگشت و همچنین دوربین ماژولار دسترس کرد.

این تلفن هوشمند درون حال حاضر یکی از محصولات رده بالای مبتنی بر سیستم عامل اندروید به شمار رفته و طرفداران منحصر به خود را دارد.

کمپانی اسنشال از زمان تاسیس تاکنون با چالش های مختلفی دست و پنجه نرم کرده هست که درون میان آنها می‌توان به شکایت تونی فادل، خالق آیپاد و موسس کمپانی نست (Nest) و مشکلات اخلاقی اندی رابین اشاره کرد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما