وب سايت کلیک – گوشی های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید نسبت به آیفون بروزرسانی اصلی کمتری دریافت می کنند. درون اکثر مواقع این مورد درون رابطه با پرچمداران اندرویدی نیز صادق هست. با این حال بر پايه شایعات جدید احتمال دریافت اندروید اوریو توسط پرچمداران گذشته سامسونگ یعنی گلکسی S6 و گلکسی نوت ۵ وجود دارد.

اکثر گوشی های هوشمند اندرویدی تا ۲ سال بروزرسانی نسخه های اصلی اندروید را دریافت می کنند. دستگاه های گلکسی S6، گلکسی S6 اج و گلکسی S6 اج پلاس همراه با سیستم عامل پیش فرض اندروید لالی پاپ معرفی شدند و درون آینده نیز بروزرسانی دو نسخه اصلی اندروید یعنی اندروید مارشمالو و نوقا را دریافت کردند.

بسیاری از کاربران دستگاه های یاد شده از دریافت بروزرسانی اندروید اوریو ناامید شده اند، ولی بر پايه شایعات جدید احتمال عرضه اندروید اوریو برای این دستگاه ها وجود دارد (گلکسی S6 به احتمال قوی اندروید ۸ را دریافت می‌کند). درون حالی که بیشتر محصولات اندرویدی حداکثر تا ۲ سال نسخه های اصلی اندروید را دریافت می کنند، ولی احتمال پشتیبانی بیشتر از اين ها وجود دارد.

گوگل درون سال گذشته با معرفی نسل دوم گوشی های پیکسل اعلام کرد تا سه سال از این دستگاه ها پشتیبانی نرم افزاری می کند. به طور معمول اپراتور مخابراتی T-Mobile روند توسعه نسخه های جدید اندروید برای محصولات فروخته شده خود را درون صفحه مربوط به اين ها قرار می دهد.

صفحات پشتیبانی گوشی های هوشمند گلکسی S6، گلکسی S6 اج، گلکسی S6 اج پلاس و گلکسی نوت ۵ درون سایت رسمی T-Mobile به توسعه اندروید اوریو اشاره دارند. درون حال حاضر سامسونگ و T-Mobile توسعه این نسخه از اندروید را برای محصولات سری گلکسی S6 تایید نکرده اند ولی درون صفحات مربوط به اين ها عبارت “توافق T-Mobile و سازنده برای عرضه بروزرسانی جدید برای محصولات” به چشم می خورد.

به احتمال زیاد این دو شرکت درون آینده نزدیک نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و کاربران را از تصمیم خود مطلع می کنند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما